Melania’dan şaşkına çeviren röportaj: Trump’la birlikte olmanın en kötü yanı…

ABD’nin First Lady’si Melania Trump katıldığı bir etkinlik sonrasında Fox News’ten Sean Hannity’e konuştu. Melania, Trump’la evli olmanın en kötü yanını söyledi. Melania, “İnsanların sürekli kocamı eleştirmesi en zor şey. Birçok fırsatçıyla mücadele etmek Trump’la birlikte olmanın en kötü yanı. Bu insanlar ismimi ve ailemin ismini kendileri için kullanıyorlar. Bunlar komedyen de olabiliyor gazeteci de kitap yazarı da” dedi.

Washington'da askerlerle ve aileleriyle bir araya gelen Melania Trump, açıklamalarda bulundu.

Washington’da askerlerle ve aileleriyle bir araya gelen Melania Trump, açıklamalarda bulundu.

Melania, “İnsanların eşimi eleştirmesi ve bu tür yorumları beni yaralamıyor. Sorun şu ki bu insanlar tarihi yazan kişiler ve bu yazdıkları şeyler doğru değil” dedi. First Lady, eşinin seçimi kazanması sonrasında çokça eleştirileceğini bildiğini söylerken, “Ben buna hazırdım ama ben düşüncelerimin doğru olduğunu biliyorum” dedi.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir