Konya’da okullar tatil mi? 27 Aralık Perşembe için Konya Valiliği’açıklama yaptı mı?

Konya’da dün etkisini sürdüren ve erimeyen kar öğrencilerde tatil beklentisini yükseltti. Konya’nın bazı ilçelerinde etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle okullarda eğitime bir gün ara verilmişti. Geçtiğimiz gün Konya ve çevresinde etkili kar yağışı dolayısıyla şehirler arası kara yolları trafiğe kapandı. Kentte akşam saatlerinde başlayan sağanak gece yerini kara bıraktı. Kar yağışı ve tipi nedeniyle Konya-Afyonkarahisar, Konya-Ankara,Konya-Isparta, Konya-Antalya, Konya-Adana ve Konya-Karaman kara yolları trafiğe kapandı. Kar yağışı nedeniyle kent merkezi de beyaza büründü. Belediye ekipleri ana arterlerde ulaşımın aksamaması için çalışmalarda bulundu.

kar tatili sözcü ile ilgili görsel sonucu

KONYA’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Konya Valiliği’nden 27 Aralık için kar tatili geldi mi açıklamasının cevabı ise hayır… Konya’da bugün eğitime devam edilecek. Konya Valiliği konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı ancak yapıldığı takdirde haberimizdeki yerini alacak.

İLGİLİ HABEROkullara kar tatili! 27 Aralık hangi illerde okullar tatil edildi? İşte kar tatili ilan edilen iller...Okullara kar tatili! 27 Aralık hangi illerde okullar tatil edildi? İşte kar tatili ilan edilen iller… ._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container:before{ display: inline-block; vertical-align: middle; content:”29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir