İstanbul’da 4 metrekarelik yeşil alancık

İstanbul’un Sultangazi ilçesinde çekilen bir kare sosyal medyanın gündemine oturdu.  Yaklaşık 4 metrekarelik ve üzerinde bir ağacın bulunduğu alana konulan “Yeşil alan yazısı” espri konusu oldu.
Üzerinde “Yeşil alan düzenlemesi Sultangazi Belediyezi tarafından yapılmıştır. Cahit Altunay Sultangazi Belediye Başkanı” yazılı tabelanın ‘sırrını’ ise Sultangazi Belediyesi yetkilileri Sözcü’ye açıkladı.

sultangazi

Alanın İsmet Paşa Mahallesi’ndeki bir bölgede olduğunu belirten yetkililer “Fotoğraf fotoşop değil doğru. Ancak işin aslı farklı. Bölgede yapımı devam eden 3 park vardı.
Oraya konulmak için getirilmiş ve birkaç gün söz konusu alanda kalmış bir tabela. Daha sonra asıl yerine monte edildi” dediler.

Söz konusu tabelanın ise daha sonra asıl konulması gereken yere kaldırıldığı belirtildi.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir