Elektriği kesilen Yavuz Selim Cami’nin aboneliği iptal edildi

İstanbul Üsküdar’da 60 bin kişilik kapasiteyle Türkiye Cumhuriyeti’nin en büyük camisi için kesenin ağzını açan hükümet,  mevcut camiler içinse bu ilgiyi göstermiyor. Partinin kalesi olarak gösterilen Fatih ilçesindeki Yavuz Selim Cami’sinde faturalar ödenmediği için elektrik kesintisi yaşanıyor. Yeni Şafak’ın haberine göre, CK Enerji Boğaziçi Elektrik ekiplerince borcu nedeniyle elektriği kesilen caminin, aboneliği de iptal edildi. Cami görevlileri, camiyi ısıtamadıklarını ve cemaatin ciddi manada mağdur olduğunu vurguladı.

İLGİLİ HABERCumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii'nde incelemelerde bulunduCumhurbaşkanı Erdoğan, Çamlıca Camii'nde incelemelerde bulundu

ABONELİK İPTAL EDİLDİ, KABLOLAR SÖKÜLDÜ

Birkaç aydır fatura ödenmeyen camiye gelen BEDAŞ görevlileri caminin elektriğini kesti ardından caminin elektrik aboneliğini de iptal ederek sayacı ve kabloları söktü.

İLGİLİ HABERÇamlıca Camii'nin açılışı ertelendiÇamlıca Camii'nin açılışı ertelendi

FİRMA YENİDEN ABONELİK İÇİN DE PARA İSTEDİ

Tarihi caminin cemaati, borcu ödemek istemesi üzerine ise Boğaziçi Elektrik’ten kendilerine yapılan açıklamada, aboneliklerinin iptal olduğu, bu nedenle yeniden para yatırarak abone olmaları gerektiği bilgisi verildi.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir