Anket şirketi KONDA’nın genel müdüründen flaş seçim açıklaması

RS FM’de yayınlanan Yavuz Oğhan’dan ‘Bidebunudinle’ programına konuk olan KONDA Genel Müdürü Bekir Ağırdır, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

İLGİLİ HABERGüneş gazetesinin anket haberine ANAR'dan yalanlama!Güneş gazetesinin anket haberine ANAR'dan yalanlama!

“TAYYİP BEY BAHÇELİ’YE BIRAKTI”

İkinci tura kalınması halinde Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve CHP’nin adayı Muharrem İnce’nin yarışacağına ilişkin öngörüde bulunan Ağırdır, AKP’nin İYİ Parti’ye, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ise Meral Akşener’e karşı temkinli bir tavır içinde olduğunu da aktardı. Ağırdır, “Tayyip bey, bu tartışmayı Devlet Bahçeli’ye bıraktı” dedi.

İLGİLİ HABERSon anketler: 24 Haziran seçimleri için son anketler neyi gösteriyor? İşte anket sonuçları...Son anketler: 24 Haziran seçimleri için son anketler neyi gösteriyor? İşte anket sonuçları…

“TOPLUM ERDOĞAN’DAN UMUDUNU KESMİŞ DEMEKTİR”

“Muhalefetin adaylarından birisi yüzde 30’u aşarak ikinci tura kalırsa, ya da Tayyip Erdoğan ikinci tura yüzde 45’in altında bir oyla kalırsa, o zaman vatandaş iktidar değişikliğine karar vermiş demektir” diyen KONDA Genel Müdürü,  “Yüzde 40 civarında bir Tayyip Erdoğan oyu görürsek, toplum ondan umudu kesmiştir” ifadelerini de kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir